جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

شرکت هیراب طراح و سازنده دستگاه تصفیه هوا برای استفاده های مسکونی، بیمارستانی، تجاری و  صنعتی این نوع دستگاه ها راا در ظرفیت های مختلف طراحی و تولید می نماید.

هوای تصفیه شده از بروز بسیاری از بیماری ها ناشی از آلودگی هوا جلوگیری می کند. این بیماری ها شامل تنگی نتفس، سرطان، ئفخ، آلرژی، بیماریهای ریوی، قلبی عروقی و … هستند. هرچه کیفیت هوایی که استشمام می کنیم لبهتر باشدد انرژی ما در محیط کار یا منزل بیشتر خواهد بود. همچنین تنفس هوای پاک باعث بهبود عملکرد اندام های و ارگان های بدن می گردد. در کارکرد مغزی و ذهنی ما اثر بسزایی دارد و همچنین میزان بیماری به خصوص در کودکان و افراد سالمند را به مقدار چشمکیری کاهش داده هزینه های کمرشکن پزشکی را به تا حد زیادی کاهش می دهد.

در منازلی که حیوان خانگی نگهداری می کنند هک عوامل حساسیت زا و آلوده کننده را حذف نموده و از مبتلا شدن افراد حساس، جلوگیری می نماید.

شرکت مهندسی هیراب پیشگام در طراحی و سازنده با نزدیک به بیست سال تجربه در زمینه خدمات مهندسی انواع سیستم های تصفیه آب خانگی، تجاری و صنعتی فعالیت می نماید.

آب نیز مانند هوا یکی از عناصر حیاتی برای زندگی ما انسان هاست و تصفیه آن از ناخالصی ها و باکتری ها از ضروریات زندگی امروزی است که با توجه به وضعیت آبی جهان کشورمان نیاز به تصفیه آن بیش از پیش احساس می گردد.

ما این دستگاه ها را در انواع و ظرفیت های مختلف طراحی و تولید می نماییم.

تحقیقات اخیر نشان داده است که تصفیه فاضلاب از گسترش مواد بیماری زا، فلزات سنگین، و مواد شیمیایی در محیط زیست جلوگیری می نماید که این مواد موجب بیماری مانند عفونت های گوارشی، سرطان، عفونت های ریوی و سایر عفونت ها می گردد.

شرکت هیراب در زمینه طراحی و ساخت تصفیه خانه های فاضلاب (مسکونی، تجاری و صنعتی) با بیش از دودهه تجربه گامی موثر در بهبود سلامت جامعه و محیط زیست برداشته است. مهندسان و تیم با تجربه ما همیشه در ارایه هرگونه خدمات مهندسی اماده و پیش قدم بوده است.